Ο γνωστός επιχειρηματίας της Βέροιας Ηλίας Νικ Λαζός έφυγε την Παρασκευή το μεσημέρι από τη ζωή σε ηλικία 89 ετών. Ο εκλιπών ήταν από τους πρώτους εμπόρους φρούτων και κομπόστας, ενώ διετέλεσε και πρόεδρος του ΓΑΣ Βέροια. Η κηδεία του θα γίνει το Σάββατο 18 Απριλίου στις 11πμ από τον Ι.Ν των Αγ. Αναργύρων Βέροιας.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...