Σήμερα, Κυριακή του Πάσχα, στις 6,30 το απόγευμα θα τελεστεί ο Εσπερινός της Αγάπης στην Ιερά Μονή Τιμίου Προδρόμου Νάουσας, στον οποίο θα προεξάρχει ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης μας κ.Παντελεήμονας. Το βράδυ της Αναστάσεως πάνω από 500 πιστοί έλαβαν την ευλογία του Κυρίου στην Θεία Λειτουργία που τέλεσε ο π. Ιωάννης Παπαλιάγκας και διακόνισε η ευλαβέστατη Γερόντισσα της Μονής Μεθοδία με τη συνοδεία της.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...