Γέννημα-θρέμμα της ενορίας του Αγίου Μηνά, (του...Ιερού "Κολωνακίου", όπως την αποκαλούσε ο μακαριστός Επίσκοπος Πέτρος Καρατρούπκος) ο τέως δήμαρχος Νάουσας κ.Τάσος Καραμπατζός και ο δικηγόρος κ. Τάσος Βαλσαμίδης, οι οποίοι βρέθηκαν στην περιφορά του Επιταφίου στην γνώριμη στάση...Πατσίκα! Και του χρόνου με υγεία για τους ίδιους και τις οικογένειες τους!
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...