Στην κατάμεστη από πιστούς ,επιβλητική, εκκλησία Αγίας Παρασκευής Κοπανού, προεξήρχε της Θείας Λειτουργίας, το πρωί της Μεγάλης Πέμπτης, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης μας κ.Παντελεήμονας. Στην Θεία Λειτουργία παραβρέθηκαν ο βουλευτής κ.Βεσυρόπουλος, ο αντιπεριφερειάρχης κ. Καλαϊτζίδης, ο δήμαρχος Νάουσας κ.Κουτσογιάννης, δημοτικοί σύμβουλοι και ο πρόεδρος της τοπικής κοινότητας κ.Στογιάννης.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...