Στην ακολουθία της Μεγάλης Τρίτης, η οποία τελέστηκε στον Ιερό Ναό Αγίου Μηνά Νάουσας χοροστάτησε ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης μας κ.Παντελεήμονας. Παραβρέθηκε ο βουλευτής Ημαθίας κ.Βεσυρόπουλος, ο πρόεδρος του δημοτικού συμβουλίου Νάουσας κ. Αποστόλου και πλήθος πιστών. Δείτε video με τον Σεβασμιώτατο να ψάλλει υπέροχα "Τον Νυμφώνα σου".
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...