Συνελήφθη στις 02-04-2015 το μεσημέρι στη Βέροια από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Βέροιας 54χρονος ημεδαπός, για παράβαση της Νομοθεσίας Περί Τελωνειακού Κώδικα. Ειδικότερα σε έλεγχο του καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος που διατηρεί διαπιστώθηκε να κατέχει 453 πακέτα λαθραίων τσιγάρων τα οποία δεν έφεραν την ειδική ταινία φόρου κατανάλωσης του Ελληνικού Δημοσίου.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...