Άγιο είχε οδηγός του αυτοκινήτου, το οποίο εμφανίζεται στη φωτογραφία μας, ο οποίος "καρφώθηκε" στο πίσω μέρος προπορευόμενου φορτηγού με αλβανικές πινακίδες, στις 8.30 περίπου το πρωί, σήμερα Παρασκευή 3 Απριλίου, λίγο μετά την έξοδο της Βέροιας προς Νάουσα, στο ύψος των πολυκλαδικών! Ευτυχώς δεν τραυματίστηκε κανένας, ενώ στον τόπο του ατυχήματος κατέφθασε άμεσα περιπολικό της Τροχαίας.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...