Ολοκληρώθηκαν με επιτυχία την Πέμπτη 19 Μαρτίου οι σχολικοί αγώνες Στίβου Γυμνασίων, Γενικών Λυκείων και ΕΠΑ.Λ Ημαθίας σχολικού έτους 2014 – 15, που διοργάνωσε το τμήμα Φυσικής Αγωγής, της Δ/νσης Β/θμιας Εκπ/σης Ημαθίας στο ΔΑΚ Νάουσας. Στους αγώνες έλαβαν μέρος μαθητές/τριες των Σχολείων της Ημαθίας. Στους νικητές δόθηκαν αναμνηστικά διπλώματα.
ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ NIKHTΩΝ-ΤΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2014-15 |
|||||
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 80 Μ. Αγοριών |
|||||
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
ΣΧΟΛΕΙΟ |
ΕΠΙΔΟΣΗ |
ΚΑΤΑΤΑΞΗ |
1 |
Μπέκας |
Νικόλαος |
4ο Γ/σιο Βέροιας |
10'' 11 |
1ος |
2 |
Πάντος |
Θεόδωρος |
1ο Γ/σιο Αλεξ/ρειας |
10''15 |
2ος |
3 |
Βουλγαρόπουλος |
Φίλιππος |
Γ/σιο Καβασίλων |
10''52 |
3ος |
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 80 Μ. Κοριτσιών |
|||||
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
|
ΕΠΙΔΟΣΗ |
ΚΑΤΑΤΑΞΗ |
1 |
Αθανασάκη |
Ρεβέκκα |
3ο Γ/σιο Βέροιας |
10''89 |
1η |
2 |
Τριανταφυλοπούλου |
Μάγδα |
Γ/σιο Καβασίλων |
11''64 |
2η |
3 |
Κατσούρα |
Ροδόπη |
3ο Γ/σιο Βέροιας |
12''38 |
3η |
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 150 Μ. Αγοριών |
|||||
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
|
ΕΠΙΔΟΣΗ |
ΚΑΤΑΤΑΞΗ |
1 |
Πετρίδης |
Παναγιώτης |
1ο Γ/σιο Αλεξ/ρειας |
18''07 |
1ος |
2 |
Κελεσίδης |
Νικόλαος |
5ο Γ/σιο Βέροιας |
19''11 |
2ος |
3 |
Ιτσκάρας |
Νικόλαος |
1ο Γ/σιο Νάουσας |
20''33 |
3ος |
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 150 Μ. κοριτσιών |
|||||
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
|
ΕΠΙΔΟΣΗ |
ΚΑΤΑΤΑΞΗ |
1 |
Νάτσου |
Θωμαή |
2ο Γ/σιο Αλεξ/ρειας |
21''90 |
1η |
2 |
Καλτσουκαλά |
Σωτηρία |
3ο Γ/σιο Νάουσας |
22''63 |
2η |
3 |
Τζήκα |
Αικατερίνη |
2ο Γ/σιο Αλεξ/ρειας |
22''91 |
3η |
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1000 Μ. Αγοριών |
|||||
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
|
ΕΠΙΔΟΣΗ |
ΚΑΤΑΤΑΞΗ |
1 |
Βλάχος |
Γεώργιος |
4ο Γ/σιο Βέροιας |
2'54''3 |
1ος |
2 |
Πασχούλας |
Χριστόφορος |
2ο Γ/σιο Βέροιας |
2'58''3 |
2ος |
3 |
Τσέλιος |
Αναστάσιος |
3ο Γ/σιο Νάουσας |
3'02''00 |
3ος |
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1000 Μ. Κοριτσιών |
|||||
Α/Α |
ΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΝΟΜΑ |
|
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ:
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑΤον αθλητή του Kick Boxing, Αντώνη Κατσουγιαννόπουλο,...Τον διακεκριμένο αθλητή του Kick Boxing, Αντώνη... Αυτοί είναι οι σημαιοφόροι της Ελλάδας στην Τελετή...H Ολομέλεια της Ελληνικής Ολυμπιακής Επιτροπής... Ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία την Κυριακή 7 Ιουλίου...Με άριστες καιρικές συνθήκες , 300 δρομείς στήθηκαν... Με μετάλλια και εμπειρίες τελείωσε η αγωνιστική...Με μετάλλια και εμπειρίες τελείωσε η αγωνιστική ... Επιτυχημένο φινάλε για την προαγωνιστική και μίνι...Το Σαββατοκύριακο 15-16 Ιουνίου 2024 πραγματοποιήθηκε στο... Βράβευση από τον Δήμαρχο Νάουσας της Βαρβάρας...Τους Πρωταθλητές Ευρώπης του TAE KWON DO της Νάουσας... Θερινές εξετάσεις ζωνών στο Taekwon-Do ΝάουσαςΜε τη συμμετοχή 48 αθλητών, ο Αθλητικός Γυμναστικός... ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΙΤΛΟΙ ΣΧΕΤΙΚΩΝ ΑΡΘΡΩΝΤΕΛΕΥΤΑΙΑ # ΝΕΑΣχετικά άρθραΈκλεισε τα 80 ο Θωμάς Παπαδόπουλος! (βίντεο - φωτό)01 Δεκ 13:29Αισίως το προηγούμενο Σάββατο 27 Νοεμβρίου ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής της Βέροιας Θωμάς Παπαδόπουλος έκλεισε τα 80 του χρόνια, γεγονός που γιόρτασε μαζί με την οικογένειά του με τούρτα και κεράκια(φωτό). Ο... Τον Δήμαρχο Βέροιας Κώστα Βοργιαζίδη επισκέφθηκε σήμερα Τετάρτη ο αθλητής του Φιλίππου Βέροιας Σταύρος Παπαδόπουλος, μετά την συμμετοχή του στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Qatch που έγινε το Σαββατοκύριακο στην... Σε ηλικία 81 ετών έφυγε από τη ζωή σήμερα το πρωί ο βεροιώτης βετεράνος ποδοσφαιριστής Γιάννης Μιχαηλίδης. Ξεκίνησε την ποδοσφαιρική καριέρα του ως τερματοφύλακας της Βέροιας και στην συνέχεια διακρίθηκε με... Μετά την αποχώρηση της Βέροιας από το πρωτάθλημα το ενδιαφέρον των φιλάθλων της βασίλισσα του βορρά έχει στραφεί σε άλλα αθλήματα .Έτσι για το Σαββατοκύριακο 10 και 11 Μαρτίου διεξάγονται αγώνες στην Γ'... © 2017 Εφημερίδα ΛΑΟΣ Βέροια Ημαθίας. | Όροι & Προϋποθέσεις | Πολιτική Απορρήτου
|