Συγκινητική ήταν η ανταπόκριση των αναγνωστών μας, στο δημοσίευμα μας για την αναγκαιότητα εξεύρεσης χρημάτων για την θεραπεία από τη λεϊσμανίαση του καλού μας σκυλάκου του "Τάκη", ο οποίος αποτελεί το ποιο πρόσχαρο δύδιμο αδέσποτων στη Νάουσα, έχοντας στο πλευρό του την "Τασούλα". Όπως μας πληροφόρησε η καλή μας φίλη, κτηνίατρος Ζωή Θανασούλη, το υπόλοιπο των χρημάτων που χρειαζόταν για την έναρξη της, ακριβής, θεραπείας βρέθηκαν και έτσι ο "Τάκης" μας, θα συνεχίσει να είναι πρόσχαρος και παιχνιδιάρης προς όλους!
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...