Κλειστά παραμένουν από το πρωί η καφετέρια και το εστιατόριο του δημοτικού ξενοδοχείου "Βέρμιο" στον Άγιο Νικόλαο Νάουσας, λόγω της επίσχεσης εργασίας 11 υπαλλήλων της ΕΤΑ. Αντίθετα ανοικτό είναι το ξενοδοχείο. Ο δήμαρχος Νάουσας και πρόεδρος της ΕΤΑ κ.Νίκος Κουτσογιάννης μας ενημέρωσε ότι το ζήτημα θα αντιμετωπιστεί εντός της ημέρας, ώστε να λειτουργήσουν κανονικά εστιατόριο και καφε.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...