Την Παρασκευή 20 Μαρτίου, στις 3 το μεσημέρι, ο συνάδελφος Χρήστος Δημητριάδης θα φιλοξενήσει στην Πέλλα Τηλεόραση τους επικεφαλής της "Δημοτικής Ανανέωσης" και ΛΑ.Σ του δημοτικού συμβουλίου Νάουσας κ.κ. Καραμπατζό και Καρτσιούνη, σε απευθείας μετάδοση, με θέματα της δημοτικής επικαιρότητας. Η εκπομπή θα μεταδοθεί σε επανάληψη στις 9.15 το βράδυ του Σαββάτου 21 Μαρτίου.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...