Ιδιαίτερα δραστήριος για τον Κοπανό αποδεικνύεται στις συνεδριάσεις του δημοτικού συμβουλίου Νάουσας, ο πρόεδρος της δημοτικής ενότητας κ. Χρήστος Στογιάννης, καταθέτοντας ερωτήσεις προς τους αρμόδιους αντιδημάρχους για ζητήματα καθημερινότητας της ιδιαίτερης πατρίδας του. Η φωτογραφία μας είναι τραβηγμένη σε δρόμο του Κοπανού, δίπλα στο ποτάμι και σίγουρα καταδεικνύει ότι ο Χρήστος... γκρινιάζει δικαίως για το χωριό του!
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ : Δικαίωση για χιλιάδες...
Από τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Π.Ε. Ημαθίας,...