Με επιτυχία ολοκληρώθηκε την Κυριακή στον Σύλλογο Κρητικών Ημαθίας η ενημερωτική ημερίδα του μαιευτήρα – γυναικολόγου Ευθύμιο Χατζόπουλου με θέμα "Καρκίνος του Μαστού - Πρόληψη και θεραπεία". Θετικό ήταν το γεγονός της μεγάλης προσέλευσης του κόσμου. Ο κ. Χατζόπουλος αφού τελείωσε με την ανάπτυξη του θέματος απάντησε σε ερωτήσεις και απορίες του κοινού.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...