Τροχαίο ατύχημα συνέβη γύρω στις 7.15 το πρωί της Κυριακής 8 Μαρτίου, λίγο πριν τη διασταύρωση του σιδηροδρομικού σταθμού Νάουσας (στην κάθοδο, στο ύψος της ταβέρνας Σαράφη) όταν ο οδηγός ενός γκρι "Πεζώ" έχασε τον έλεγχο του αυτοκινήτου και έφυγε στα παρακείμενα χωράφια. Στον τόπο του ατυχήματος έφθασε άμεσα όχημα της Πυροσβεστικής που απεγκλώβισε τον οδηγό, ο οποίος διακομίσθηκε στο Νοσοκομείο Νάουσας έχοντας τις αισθήσεις του.
Έκτακτη διακοπή νερού, λόγω βλάβης από τις εργασίες...
Η Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Βέροιας...