Την Πέμπτη 26 Φεβρουαρίου Ομάδα παιδιών του Κέντρου ”Τα Παιδιά της Άνοιξης”, συμμετείχαν στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα με τίτλο “Τριγωνοψαρούλη μην εμπιστεύεσαι ποτέ… αχινό”, στη Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Βέροιας. Με το παραμύθι αυτό, δόθηκε η ευκαιρία στα παιδιά να συζητήσουν για θέματα διαφορετικότητας και ρατσισμού. Στο τέλος, οι μαθητές, δημιούργησαν τοn δικό τους βυθό.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...