Μπορεί να έτσουζε το κρύο προχθές και χθες το βράδυ αλλά πολλοί ήταν αυτοί που το αψήφησαν και όχι μόνο βρέθηκαν αλλά χόρεψαν στην Πλατεία της Εληάς, στο Balcan Festival που διοργάνωσε η ΚΕΠΑ Δήμου Βέροιας για τις Απόκριες. Το πρόγραμμα των εκδηλώσεων κλείνει σήμερα με τους πειρατές της Καρναβαλικής για παιδιά, στις 12.00 το μεσημέρι στον ίδιο χώρο. Και του χρόνου!
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...