Όμορφες παρουσίες, όπως της φωτογραφίας μας, συρρέουν καθημερινά στα 3-5 Πηγάδια για να απολαύσουν, εκτός του σκι, και παιχνίδια στον πάγο, στο καταπληκτικό παγοδρόμιο, που έχει στηθεί στον χώρο από τους συνεργάτες του κ.Στυπίδη. Ραντεβού λοιπόν και το Σαββατοκύριακο, πριν τις "Μπούλες" στα 3-5 Πηγάδια, όπου το σέρβις στα καφέ-μπαρ και το εστιατόριο είναι μοναδικό!
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...