Στη διεθνή έκθεση φρούτων Fruitgogistica του Βερολίνου, συμμετέχοντας στην προβολή των αγροτικών συνεταιρισμών και επιχειρήσεων της Ημαθίας, ο τέως βουλευτής Ημαθίας κ.Λάζαρος Τσαβδαρίδης. Όπως ο ίδιος μας δήλωσε, μπορεί οι εκλογές να τελείωσαν, αλλά ο ίδιος παραμένει πάντοτε ενεργός και μάχιμος, στο πλευρό των Ημαθιωτών.
50 χρόνια σήμερα, από την πτώση της χούντας και την...
-Στις 2.00 το πρωί της 24ης Ιουλίου επιστρέφει ο...