Η διαδικασία εκμίσθωσης του υπαίθριου χώρου στάθμευσης αυτοκινήτων στη συμβολή των οδών Θερμοπυλών και Δημοσθένους της Βέροιας θα απασχολήσει τη σημερινή συνεδρίαση της δημοτικής κοινότητας. Σύμφωνα με την εισήγηση η διαδικασία προτείνεται να γίνει με φανερή προφορική πλειοδοτική δημοπρασία.
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...