Τη Δευτέρα στις 4 το απόγευμα θα τελεστεί στον ιερό ναό Αγίου Αθανασίου στα κοιμητήρια η εξόδιος ακολουθία του Γιώργου Χριστοδούλου, που άφησε την τελευταία του πνοή στα 70 του χρόνια χτυπημένος από καρκίνο. Ο Γιώργος Χριστοδούλου υπήρξε επί σχεδόν 20 χρόνια πρόεδρος του Εργατικού Κέντρου Βέροιας μέχρι το 1999 και μέλος της διοίκησης της ΓΣΣΕ.
Πολυαρχιερατικός Εσπερινός του Αγίου Παντελεήμονος...
Το εσπέρας της Παρασκευής, 26ης Ιουλίου, στο καθολικό...