Οι τρεις Δημήτρηδες του χιονοδρομικού των 3-5 Πηγαδιών, Σακελλαρίδης, Μητσιάνης και Μπιλιούρης, σε ένα διάλειμμα της εργασίας τους, εξυπηρετώντας από το πρωί τους φοιτητές των ΤΕΦΑΑ Κομοτηνής. Αγαπημένοι και όλα καλά στο χιονοδρομικό της Νάουσας, με πολύ καλές καιρικές και εργασιακές συνθήκες, (ορεινού) ηλίου φαεινότερο!
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...