Το Σάββατο 27 Δεκεμβρίου, στο οικογενειακό κέντρο "Σείριος" στο Μακροχώρι πραγματοποιεί τον ετήσιο χριστουγεννιάτικο χορό του, ο Πολιτιστικός Σύλλογος Πατρίδας "Ευστάθιος Χωραφάς". Είναι σίγουρο ότι η εκδήλωση του φίλου προέδρου Αντώνη Καγκελίδη θα είναι απόλυτα πετυχημένη, αφού στο μουσικό μέρος της περιλαμβάνει δυνατά ονόματα! Για αυτό κλείστε έγκαιρα τραπέζι. Τιμή πρόσκλησης 20 ευρώ με πλήρες μενού και απεριόριστο ποτό.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...