Η Εκκλησιαστική επιτροπή του Ιερού Ναού Αγίου Δημητρίου Ναούσης ανακοινώνει πως προκηρύσσει θέση εργασίας Νεωκόρου για τον Ναό του Αγίου Δημητρίου. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να προσέρχεται στο γραφείο του Ναού να καταθέτει αίτηση, αφού προηγουμένως προσκομίσει συστατική επιστολή από τον πνευματικό του Εξομολόγο.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...