Μια μικρή πρόγευση της σημερινής κυριακάτικης γιορτής τους στην πλατεία Καρατάσου, έδωσαν το βράδυ του Σαββάτου, στους δρόμους της Νάουσας, οι φίλοι του καρναβαλιού! Με ξυλοπόδαρο, ξωτικά και το σπίτι του Αη Βασίλη να μην καταλαβαίνουν ούτε από την... κυκλοφοριακή συμφόρηση, όπως θα δείτε στο video μας, η Βαγγελιώ Καράμπελα και οι φίλοι της μας προδιάθεσαν θετικότατα. Κυριακή 14 Δεκεμβρίου, η καρδιά της Νάουσας κτυπά με τους φίλους του καρναβαλιού στην πλατεία Καρατάσου.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...