Ένα μοναδικό bazzar με χειροποίητες χριστουγεννιάτικες δημιουργίες από τα μέλη του συλλόγου, πραγματοποιεί ο πολιτιστικός σύλλογος Κοπανού Ανθεμίων Νάουσας "Μίεζα". Στη ζεστή γωνιά των γραφείων του συλλόγου μπορείτε να βρείτε όμορφα δωράκια για σας και τους δικούς σας. Το bazzar θα λειτουργήσει το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 13 και 14 Δεκεμβρίου, όλη τη μέρα.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...