Απίστευτο κυκλοφοριακό έμφραγμα παρατηρείται καθημερινά στην κεντρικότερη οδό της Βέροιας, τη Μητροπόλεως. Η κατάσταση έχει φθάσει στο απροχώρητο με αυτοκίνητα παράνομα παρκαρισμένα, ακόμη και... διπλοπαρκαρισμένα, σε έναν διπλής κυκλοφορίας κομβικό άξονα της πόλης. Δείτε στο video που ακολουθεί παράνομη στάθμευση από... βυτιοφόρο, στο ύψος της πλατείας Ωρολογίου! Η κατάσταση είναι απαράδεκτη, ενώ το ίδιο έμφραγμα παρατηρείται καθημερινά και στη Βενιζέλου και σε όλες τις οδούς του κέντρου της Βέροιας.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...