Την Δευτέρα γίνεται η έναρξη των Χριστουγεννιάτικων Εκδηλώσεων «ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ» μπροστά στο Πνευματικό Κέντρο Αλεξάνδρειας στις 7μμ. Η εκδήλωση θα ξεκινήσει με το άναμμα του χριστουγεννιάτικου δέντρου και την παιδική χορωδία του Δήμου μας ‘’ΜΕΛΙΣΣΑΝΘΗ’’ και θα ολοκληρωθεί με την μεγάλη Συναυλία των BOYS + NOISE.
18ο Καλοκαιρινό Αντάμωμα στο Πολυδένδρι Ημαθίας
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Πολυδένδρου σας προσκαλεί...