Στις 11 το πρωί της Δευτέρας 1ης Δεκέμβρη θα ανοιχτούν οι προσφορές των δυο Ναουσαίων που έχουν καταθέσει προσφορές για την ενοικίαση του χιονοδρομικού κέντρου των Τριών Πηγαδιών. Η διαδικασία θα γίνει στα γραφεία του εκκαθαριστή της ΤΑΒ, στη Θεσσαλονίκη, παρουσία του δημάρχου Νάουσας κ. Νίκου Κουτσογιάννη.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...