Την προβολή της ταινίας ‘Μέσα από τα μάτια σου’ διοργανώνουν το ερχόμενο Σάββατο στις 6.30 στη Στέγη το Κέντρο Συμβουλευτικής Υποστήριξης Γυναικών δήμου Βέροιας και ο ‘Έρασμος’, με αφορμή την παγκόσμια ημέρα γυναικείας κακοποίησης και με την υποστήριξη της ΚΕΠΑ και του ΚΑΠΑ. Είσοδος ελεύθερη.
Συνεχίστηκαν με επιτυχία οι εκδηλώσεις του Naoussa Summer...
Με μια θεατρική παράσταση και δυο συναυλίες,...