Σημείο συνάντησης των επωνύμων χαρακτηρίζει το ουζερί 'Στάσου Μύγδαλα' στη Βέροια το πανελλήνιας κυκλοφορίας περιοδικό Ciaoσε δισέλιδο αφιέρωμά του, με φωτογραφικό υλικό από τις πολύ συχνές επισκέψεις καλλιτεχνών στον φιλόξενο χώρο. Και όχι μόνο των επωνύμων, θα συμπληρώναμε εμείς. Αφού οι εκλεκτοί μεζέδες του και το άψογο σέρβις έχουν κερδίσει το κοινό τον 1,5 σχεδόν χρόνο της λειτουργίας του, έχοντας κάνει το 'Στάσου Μύγδαλα' πόλο έλξης.
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...