Εκλογές για την ανάδειξη νέου δ.σ. θα πραγματοποιηθούν στην Ένωση Τουριστικών Πρακτόρων Ν. Ημαθίας στις 26 Νοεμβρίου (7μμ) στην αίθουσα της Ακαδημίας Βέροιας. Όσα από τα μέλη επιθυμούν να θέσουν υποψηφιότητα, παρακαλούνται να ενημερώσουν γραπτώς τη γραμματέα Έλενα Αλατσίδου, μέχρι Παρασκευή 21 Νοεμβρίου και ώρα 12 το μεσημέρι, με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (elenarodo@yahoo.com) ή με φαξ ( 2331021788).
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...