Ένα παζάρι για την ενίσχυση των δραστηριοτήτων του αναφορικά με την εθελοντική δράση υπέρ της ευζωίας των αδέσποτων λειτουργεί Πέμπτη και Παρασκευή στην πλατεία Δημαρχείου η Εθελοντική Δράση Γη των Αδέσποτων. Όσοι μπορούν, ας βοηθήσουν τη δραστήρια ομάδα στο ευαίσθητο έργο που έχει αναλάβει, ώστε να λυθούν κατά το δυνατόν ζητήματα που χρονίζουν σε βάρος των τετράποδων φίλων μας.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...