Η 2η Επιστημονική Νοσηλευτική Διημερίδα της μονάδας Βέροιας του νοσοκομείου Ημαθίας με τίτλο «Η Νοσηλευτική Επιστήμη στη φροντίδα της Υγείας και της Ασθένειας», θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 20 & την Παρασκευή 21 Νοεμβρίου στον Χώρο Τεχνών. Την επίσημη έναρξη της διημερίδας θα κηρύξει ο αναπληρωτής υπουργός Υγείας Λεωνίδας Γρηγοράκος.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...