Πάντα πρωτοπόρος ο φούρνος Θανασούλη, ο οποίος συμμετέχει διαχρονικά σε εκδηλώσεις που αφορούν το κοινωνικό σύνολο. Ο φούρνος Θανασούλη συμμετέχει στην δράση "Γείτονες",η οποία παρέχει έκπτωση 20% σε ειδικές πληθυσμιακές μονάδες (πολύτεκνοι, τρίτεκνοι, μονογονεϊκές οικογένειες, άνεργοι), η οποία παρέχεται στα προϊόντα που παράγονται στον φούρνο (ψωμί, κουλουράκια, κέικ κ.α), ενώ στο περίπτερο της Π.Ε Ημαθίας, στην "Φιλοξένια" της Θεσσαλονίκης, έγιναν ανάρπαστα τα κριτσίνια και οι κουραμπιέδες του!
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...