Στα πλαίσια των δραστηριοτήτων του Κέντρου Ημερήσιας Φροντίδας Ηλικιωμένων του Δήμου Νάουσας, οι ηλικιωμένοι του Κέντρου την Τετάρτη 12 Νοεμβρίου παρασκεύασαν στον χώρο τους παραδοσιακά γλυκά και εδέσματα. Κατόπιν, σε μια χειρονομία αγάπης και αλληλεγγύης, τα προσέφεραν στους τροφίμους του συσσιτίου αγάπης της Ιεράς Μητροπόλεως Βεροίας, Ναούσης και Καμπανίας.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...