Τηλεοπτικά γυρίσματα για την εκπομπή «Επιστροφή στο Χωριό» του ALPHAθα πραγματοποιηθούν στις αρχές Δεκεμβρίου στο Ροδοχώρι. Για τον σκοπό αυτό παρακαλούνται οι επιχειρήσεις και επαγγελματίες του δήμου Νάουσας που επιθυμούν να συμμετέχουν υποστηρικτικά για την πραγματοποίηση της εκπομπής, να επικοινωνήσουν με το Γραφείο Πολιτισμού & Τουρισμού Δήμου Νάουσας στα τηλέφωνα 2332350338 & 50360 (ώρες 09:00-14:00) μέχρι την Παρασκευή 21 Νοεμβρίου.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...