Ανδρώθηκε επικίνδυνα με τα άφθονα νερά των τελευταίων ημερών το καλυμμένο με φυλλώματα δενδράκι (;) της φωτογραφία μας στον δρόμο εισόδου της Νάουσας, λίγο πριν το πρώην πανεπιστημιακό τμήμα, με αποτέλεσμα να εμποδίζει την ορατότητα στους οδηγούς και να κινδυνεύει να ξεριζωθεί αν συνεχίσει να… θεριεύει με τους ίδιους ρυθμούς! Ας δει το ζήτημα η αρμόδια υπηρεσία του δήμου, που γνωρίζει σίγουρα καλύτερα από εμάς.
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...