Για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά θα φιλοξενηθεί στο Φράγμα του Αλιάκμονα το Δάσος των Χριστουγέννων, υποσχόμενο σε παιδιά και μεγάλους μαγευτικές και αξέχαστες στιγμές. Ήδη η εταιρεία έχει έλθει σε συνεννόηση με ανθρώπους του δήμου και εντός των προσεχών ημερών θα αρχίσει να στήνεται το χριστουγεννιάτικο χωριό, με ακόμη περισσότερες δράσεις και δυνατότητες από το περσινό, όπως λένε οι πληροφορίες μας.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...