Χριστουγεννιάτικες εκδηλώσεις θα πραγματοποιήσει η Κοινωφελής Επιχείρηση του δήμου Αλεξάνδρειας. Για τον σκοπό αυτό παρακαλούνται όσοι ενδιαφέρονται να αναλάβουν συγκεκριμένες χορηγίες και επιθυμούν να δηλώσουν συμμετοχή, να απευθύνονται στα γραφεία της Κ.Ε.Δ.Α. μέχρι την Παρασκευή 28-11. Τηλ. επικοινωνίας: 2333053450-2333053452.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...