Πρόταση αυξήσεων στα κάποια από τα δημοτικά τέλη (καθαριότητας, φωτισμού, πεζοδρομίου κ.λπ.) εισηγείται, σύμφωνα με πληροφορίες μας, η οικονομική υπηρεσία του δήμου Βέροιας, προφανώς για να ισοσκελίσει έσοδα και έξοδα. Το θέμα θα απασχολήσει τη συνεδρίαση της οικονομικής επιτροπής την ερχόμενη Τετάρτη στις 11, ενώ θα ακολουθήσει εισήγηση στο δημοτικό συμβούλιο, το οποίο και θα κληθεί να αποφασίσει την αναπροσαρμογή ή όχι των τελών.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...