Στο Φιλίππειο πραγματοποιείται Σάββατο και Κυριακή το 2ο ανοικτό πανελλήνιο πρωτάθλημα επιτραπέζιας αντισφαίρισης ‘Φώτης Τσιαλτζούδης’, για όλες τις κατηγορίες ηλικιακών. Η οργάνωση είναι των: ΕΦΟεπΑ, Table Tennis Club Veria και ΑΣΕΑ Βέροιας, σε συνεργασία με το ΚΑΠΑ του δήμου Βέροιας.
Στους Παραολυμπιακούς Αγώνες Paris2024 o Ζησίδης του "Εν...
Ακόμα μία τεράστια επιτυχία για το σωματείο μας και...