Με τη συμμετοχή 59 αξιωματικών στελεχών από υπηρεσίες της Βόρειας Ελλάδας ξεκίνησε την περασμένη Δευτέρα στις εγκαταστάσεις της Σχολής Αστυνομίας στο Πανόραμα Βέροιας η λειτουργία της Β΄ Εκπαιδευτικής Σειράς, του Τμήματος Επαγγελματικής Μετεκπαίδευσης Επιτελών Στελεχών (Τ.Ε.Μ.Ε.Σ.). Τα ανωτέρω στελέχη – εκπαιδευόμενοι θα φοιτήσουν κατά το χρονικό διάστημα από 3-11 ως 12-12-2014. Χαιρετισμό και ευχές για καλή διαμονή και άριστη επιμόρφωση και μετεκπαίδευση τους απεύθυναν ο Γενικός Αστυνομικός Διευθυντής Θεσσαλονίκης, Υποστράτηγος Βάιος ΧΟΝΔΡΟΣ ως εκπρόσωπος του Αρχηγείου Ελληνικής Αστυνομίας, καθώς επίσης και ο Αστυνομικός Υποδιευθυντής Διονύσιος ΚΟΥΓΚΑΣ ως διοικητής της Σχολής.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...