Την πρώτη αψάδα χιονιού δέχθηκε η κορυφή του Βερμίου, που ετοιμάζεται να βάλει τα... καλά της για την έλευση του χειμώνα. Για τον οποίο ευελπιστούμε να είναι ιδιαίτερα χιονισμένος, αλλά μόνο στα χιονοδρομικά υψόμετρα του, ώστε να απολαύσουν οι φίλοι του σκι τα Τρία Πηγάδια και το Σέλι και να δουλέψουν τα ξενοδοχεία και τα εστιατόρια της περιοχής μας. Αμήν!
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...