Οι υπηρεσίες Δόμησης του δήμου Νάουσας (πρώην Πολεοδομία) από την 1 Νοεμβρίου θα εξυπηρετούν τους πολίτες Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή, από 9πμ ως 2μμ. Κάθε Τρίτη και Πέμπτη οι υπηρεσίες δεν θα εξυπηρετούν το κοινό, αλλά θα ασχολούνται με τη διενέργεια αυτοψιών, διεκπεραίωση εγγράφων και συνεργασία με τις συναρμόδιες υπηρεσίες.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...