Επιχειρηματική αποστολή στο Μοναστήρι (Bitola) διοργανώνει το εκεί Γραφείο Προξενικών και Οικονομικών και Εμπορικών Υποθέσεων της Ελλάδος, σε συνεργασία με τα τοπικά επιμελητήρια της χώρας, την Τρίτη 11 Νοεμβρίου. Οι επιχειρηματίες που ενδιαφέρονται μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή στο Επιμελητήριο Ημαθίας. Υπεύθυνη επικοινωνίας κα Έλσα Φανάρα: 23310-24734.
50 χρόνια σήμερα, από την πτώση της χούντας και την...
-Στις 2.00 το πρωί της 24ης Ιουλίου επιστρέφει ο...