Με λαμπρότητα και αρκετό κρύο γιόρτασε η Νάουσα την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου. Κορύφωση των εκδηλώσεων η παρέλαση, που έγινε ενώπιον του δημάρχου Νίκου Κουτσογιάννη, του περιφερειακού συμβούλου Θεόφιλου Τεληγιαννίδη, του προέδρου του δημοτικού συμβουλίου και αντιδημάρχων, εκπροσώπων στρατού και σωμάτων ασφαλείας, δημοτικών συμβούλων και εκπροσώπων φορέων. Είχε προηγηθεί επίσημη δοξολογία και κατάθεση στεφανιών στο ηρώο της πόλης.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...