Συνελήφθη το μεσημέρι της Δευτέρας σε χωριό της Ημαθίας από αστυνομικούς της Ομάδας Δίωξης Ναρκωτικών του Τμήματος Ασφαλείας Βέροιας ένας 56χρονος, σε βάρος του οποίου σχηματίσθηκε δικογραφία κακουργηματικού χαρακτήρα για κατοχή ναρκωτικών ουσιών. Μετά από έρευνα στο σπίτι του βρέθηκαν και κατασχέθηκαν πέντε βάζα και μία σακούλα με ακατέργαστη κάνναβη συνολικού καθαρού βάρους 515 γραμμαρίων.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...