Τη Δευτέρα 3 Νοεμβρίου θα πραγματοποιηθεί η καθιερωμένη ετήσια θεία λειτουργία του Λυκείου Ελληνίδων Βέροιας, στον Ιερό Ναό Παναγίας Φανερωμένης. Ακολούθως στην αίθουσα του λαογραφικού Μουσείου του Λυκείου (Ζωγιοπούλου 5) θα ακολουθήσει δεξίωση όπου θα προσφερθούν τσάι και βουτήματα στα μέλη και στους φίλους του Λ.Ε.Β.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...