Επίσημος προσκεκλημένος στο καζάνι του φίλου Απόστολου Εμμανουηλίδη ήταν, το μεσημέρι του Σαββάτου, ο βουλευτής Ημαθίας Λάζαρος Τσαβδαρίδης. Η εκτίμηση του Απόστολου στο πρόσωπο του Λάζαρου και αντιστρόφως απέδειξε, πέραν του κεφιού και της ωραίας παρέας, ότι τα... γραδόμετρα του Απόστολου (πραγματικά και πολιτικά) δείχνουν Λάζαρο!
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...