Το video που ακολουθεί είναι τραβηγμένο την Κυριακή των Αποκριών. Η ερώτηση που κάναμε στον νυν περιφερειακό σύμβουλο κ.Θεόφιλο Τεληγιαννίδη αποδείχθηκε άκρως... προφητική, όπως προφητική ήταν τα λόγια του Θεόφιλου για το... τζόκερ που κέρδισε ο Απόστολος Τζιτζικώστας με την επιλογή, ως αντιπεριφερειάρχη, του Κώστα Καλαϊτζίδη! Ενδιαφέρον φυσικά έχει και η ποντιακή ρήση του πρώην προέδρου της Ευξείνου Λέσχης για την αντιμετώπιση της ΝΔ στον περιφερειάρχη!
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...